DHUNË NË FAMILJE 40 VJEÇARI KËRCËNON NËNËN

DHUNË NË FAMILJE 40 VJEÇARI KËRCËNON NËNËN

Policia e Tetovës ka arrestua një 40 vjeçrë pasi për shkak të dhunës në famile. Siç bën të ditur policia më 23.05.2023 në orën 19:15, zyrtarët policorë nga SPB Tetovë kanë privuar nga liria shtetasin S.L (40) nga fshati Zhelinë i Tetovës, pasi paraprakisht ai ka kërcënuar me jetë nënën e tij 64-vjeçare dhe është sjellë në mënyrë agresive me anëtarët e tjerë të familjes. MPB-ja njofton se po merren masa për zbardhjen e plotë të rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.