MOT ME VRANËSIRA DHE ERË

MOT ME VRANËSIRA DHE ERË

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme, do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperaturat do të lëvizin prej 7 deri në 14 gradë. Edhe në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm, me vranësira të ndryshueshme dhe me erë të përforcuar nga drejtimi verior. Temperatura maksimale do të arrij në 10 gradë Celsius.

Leave a Reply

Your email address will not be published.