DERI NË FUND TË JAVËS MOT JOSTABIL

DERI NË FUND TË JAVËS MOT JOSTABIL

Ditët në vijim është periudha e motit të ngrohtë me temperatura ditore që kudo do të jenë mbi 30 gradë.

Pasdite dhe në mbrëmje do të ketë vranësira të paqëndrueshme me reshje të rrëmbyeshme dhe bubullima.

Ditën e mërkurë do të ketë stabilizim kalimtar, ndërsa të enjten dhe të premten në shumë vende do të jetë moti sërish i paqëndrueshëm me reshje të dendura shiu, shtrëngata, erë të fortë dhe breshër të izoluar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.