GJENDET TRUPI I PAJETË I 14-VJEÇARIT NË LIQENIN E BEROVËS

GJENDET TRUPI I PAJETË I 14-VJEÇARIT NË LIQENIN E BEROVËS

Policia ka konfirmuar se trupi i pajetë i 14-vjeçarit të mbytur në liqenin e Berovës është gjetur dhe nxjerrë nga ujërat e liqenit.

Polumbarët e kërkimit e kanë nxjerrë trupin e djalit nga liqeni rreth orës 08:50, më pas me urdhër të gjykatës i është dorëzuar mjekësisë ligjore në Shkup për obduksion.

Djali i ri nga Berova, 14 vjeç është zhdukur dje dhe rreth orës 15:30 dhe për ngjarjen është raportuar në polici. Kërkimet kanë zgjatur deri në mëngjesin e sotëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published.