MOTI SOT ME DIELL DHE I NGROHTË

MOTI SOT ME DIELL DHE I NGROHTË

Moti sot diell dhe me vranësira të vogla, thonë nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike. Do të fryjë erë e dobët, ndërkaq temperaturat do të sillen prej -3 deri në 21 gradë Celsius.

Edhe në shkup dhe rrethinë moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Temperatura minimale ishte një  gradë, kurse maksimalja do të arrijë deri në 21 gradë Celsius.

Leave a Reply

Your email address will not be published.