MOTI SOT ME DIELL DHE TEMPERATURA TË ULËTA

MOTI SOT ME DIELL DHE TEMPERATURA TË ULËTA

Në RMV sot po mban mot me diell por temperatura tejet të ulëta. Temperaturat maksimale do të arrijnë nga -6 deri në 3 gradë Celsius. Edhe në Shkup dhe rrethinë po mban mot i ngjashëm, me diell por i ftohtë. Temperatura maksimale do të arrijë në zero gradë. Edhe ditët në vazhdim do të kemi mot të ngjashëm, me ç’rast gjatë natës temperaturat do të zbresin në -10, derisa ato të ditës nga zero deri në 8 gradë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.