MOTI SOT ME DIELL DHE VRANËSIRA TË DOBËTA

MOTI SOT ME DIELL DHE VRANËSIRA TË DOBËTA

Në Maqedoninë e Veriut sot do të mbizotërojë mot me diell me vranësira të vogla lokale dhe me erë të dobët nga veriu. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 0 deri në 8 gradë, ndërsa ajo e ditës nga 15 deri në 24 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë do të mbajë mot me diell me erë të dobët të ndryshueshme. Temperatura e mëngjesit do të jetë deri në 5 gradë, ndërsa ajo e ditës deri në 23 gradë.

Edhe në fundjavë do të mbaj mot me diell, me vranësira të vogla lokale dhe me erë të dobët nga veriu.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.