MOTI SOT ME DIELL DHE VRANËSIRA TË VOGLA

MOTI SOT ME DIELL DHE VRANËSIRA TË VOGLA

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira të vogla. Do të fryjë erë e dobët, kryesisht nga drejtimi veri-perëndimorë. Temperatura maksimale do të arrij prej 22 deri në 29 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm, me diell dhe vranësira të vogla lokale. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi veri-perëndimorë. Temperatura maksimale do të arrij në 27 gradë Celsius.

Leave a Reply

Your email address will not be published.