2644 Articles Written1 Comments

RRETH 40 % E GRAVE NUK KANË GJINEKOLOG AMË- JAVA E SHËNDETIT TË GRUAS

RRETH 40 % E GRAVE NUK KANË GJINEKOLOG AMË- JAVA E SHËNDETIT TË GRUAS...

DHUNA DHE PËRDHUNIMIT SI MJETE LUFTE- EKSPOZITË NË NJU JORK ME FOTO NGA KOSOVA

DHUNA DHE PËRDHUNIMIT SI MJETE LUFTE- EKSPOZITË NË NJU JORK ME FOTO NGA KOSOVA...

MOTI SOT ME DIELL DHE VRANËSIRA LOKALE

MOTI SOT ME DIELL DHE VRANËSIRA LOKALE Me diell dhe i ngrohtë me vranësira...

ÇDO I TRETI I RI DËSHIRON TË LARGOHET VENDI

ÇDO I TRETI I RI DËSHIRON TË LARGOHET VENDI Çdo i treti i ri...

NJË JAVË “PUSHIM” NGA RRJETET SOCIALE, E MIRA PËR SHËNDETIN MENTAL

NJË JAVË “PUSHIM” NGA RRJETET SOCIALE, E MIRA PËR SHËNDETIN MENTAL sipas një studimi...