RECDETË SI TË DUKENI MË E RE NË MËNYRË NATYRALE

RECDETË SI TË DUKENI MË E RE NË MËNYRË NATYRALE

Sekreti i rinisë fshihet pas kësaj recete, mësoni si të dukeni më e re në mënyrë natyrale. Këtu janë përbërësit për recetën, si dhe udhëzime të hollësishme për ekzekutimin dhe përdorimin e saj.

Përbërësit e recetës

 • 1 deri në 2 tableta aspirinë
 • Pak ujë
 • 1 lugë çaji mjaltë

Ekzekutoni recetën

 • Shkrini pluhurin e aspirinës në një tas qelqi.
 • Shtoni disa pika ujë dhe përzieni.
 • Më pas shtoni një lugë çaji mjaltë dhe përzieni mirë të gjithë përbërësit.

Përdorimi i saj

 • Aplikojeni maskën në një fytyrë të pastër dhe mbajeni për rreth dhjetë minuta.
 • Pas kësaj lani fytyrën me ujë.
 • Në fillim të trajtimit duhet ta përdorni këtë maskë 2-3 herë në javë.
 • Më vonë do të jetë e mjaftueshme vetëm një herë në javë.
 • Pas dhjetë ditësh, do të vini re rezultate fantastike: lëkura e fytyrës tuaj do të restaurohet, inflamacioni dhe njollat ​​do të zhduken dhe poret do të fshihen.
 • Nuk do ta shihni efektin e plotë të kësaj maske menjëherë, por 3-4 orë pas aplikimit.
 • Jini të durueshëm, përdorni rregullisht dhe lëkura juaj do të jetë e pastër dhe me shkëlqim si kurrë më parë!

Përpara se të aplikoni maskën e mëposhtme në fytyrë , duhet ta kontrolloni fillimisht në pjesën e brendshme të krahut. Në rast se nuk ka pasur reagim negativ nga maska ​​gjatë ditës, do të mund ta aplikoni lirshëm në fytyrë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.