ME 30 QERSHOR IGLESIAS, MË 20 KORRIK RICKY MARTIN PERFORMOJNË NË TIRANË

ME 30 QERSHOR IGLESIAS, MË 20 KORRIK RICKY MARTIN PERFORMOJNË NË TIRANË

Enrique Iglesias po vjen në Tiranë. Më 30 qershor ai do të perormojë në “Skanderbeg Square”. Kështu njoftuan kryeministri shqiptuar Edi Rama  dhe kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

“Balimaos”, “Takin back my Love” , “Bailando”, janë vetëm disa prej hiteve të yllit spanjoll Iglesias që pushtuan toplistat botërore.

Tirana do të jetë nikoqire edhe e një artistit tjetër të muzikës latine yllit botëror, Ricky Martin i cili do të performojë me 20 korrik.

Leave a Reply

Your email address will not be published.