ÇAJI NGA KOPRA NDIHMON TRETJEN E USHQIMIT NGA TRYEZA FESTIVE

ÇAJI NGA KOPRA NDIHMON TRETJEN E USHQIMIT NGA TRYEZA FESTIVE

Për festat e fundvitit tryezat tona janë të mbushura me ushqime, të cilat na bëjnë të kemi problem me tretjen.

Ekziston një pije e shëndetshme dhe natyrale që qetëson urthin e bezdisshëm, ndihmon me dispepsi dhe mban larg atë ndjesi të keqe djegieje në fyt ose gjoks në ditët kur e teprojmë.

I referohemi koprës mrekullibërës, i cili ka veti tretëse dhe na nxjerr nga kjo gjendje e vështirë që na ofron një vakt të pasur.

Gjithçka që duhet të bëni është të zieni 1 lugë e gjysmë çaji për rreth 15 minuta, ta kulloni dhe ta vendosni pijen në një filxhan të madh.

Nëse e kombinoni me një lugë mjaltë, që ka veti zbutëse, rezultati do të jetë më i menjëhershëm.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.