DUA LIPA PASI MORI SHTETËSINË SHQIPTARE PERFORMON NË KONCERTIN E PAVARËSISË

DUA LIPA PASI MORI SHTETËSINË SHQIPTARE PERFORMON NË KONCERTIN E PAVARËSISË

Me një koncert të madh në sheshin Skënderbeu në Tiranë, ku do të performojë edhe këngëtarja me famë botërore Dua Lipa, në kryeqendrën shqiptare, do të festohet 28 Nëntori.

Këngëtarja e famshme një dit më parë ka marrë nështetësinë shqiptare. Për yllin e muzikës botërore, Dua Lipa ky është një moment gëzimi i papërshkrueshëm.

“Faleminderit shumë! Është një gëzim i papërshkrueshëm dhe një nder shumë i madh. Jam shumë e emocionuar nga mikpritja, dashuria, mbështetja. Mezi pres koncertin”, deklaroi Dua Lipa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.