MOTI NË RMV ME DIELL E VRANËSIRA MESATARE

MOTI NË RMV ME DIELL E VRANËSIRA MESATARE

Moti sot në vend do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në pjesën verilindore të vendit do të ketë reshje të borës. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperaturat minimale do të lëvizin prej -4 deri 3 gradë celsius, ndërsa ato maksimale, prej 1 deri 9 gradë celsius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë stabil me temperatura të ulëta në mëngjes. Ndërsa nga dita e premte pritet të ketë reshje të borës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.