ZJARR I MADH KAPLON OBJEKTIN E “VIVA FRESH STORE” NË FERIZAJ

 

 

 

 

 

 

 

 

Zjarr i madh kaplon objektin e “Viva Fresh Store” në Ferizaj!

Në Ferizaj është kapluar nga flakët objekti i “Viva Fresh Store”. Në videot e publikuara në rrjete sociale shihet zjarr i madh që ka kapluar objektin e rrjetit të famshëm të marketeve. Objekti është në qendrën tregtare “The Village”.

Mësohet se ekipet zjarrëfikëse të qytetit dhe përreth janë në vendngjarje duke tentuar ta shuajnë zjarrin. Ende nuk dihet për shkaqet,pasojat në njerëz apo detaje tjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published.